Temiz Oda Tavanı Gelişmiş Filtrasyon Sistemiyle Hepa FFU Fan Filtre Birimi
| Marka Adı: | SHP |
| Model Numarası: | özelleştirilmiş |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | $400.00/sets 1-4 sets |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ≥1 takım |
Temiz oda hepa ffu
,temiz oda hepa ffu fan filtre ünitesi
,özel boyut hepa ffu
Ürün Genel Bakış ——Gelişmiş Filtrasyon Sistemli Temiz Oda Tavan HEPA FFU Fan Filtre Ünitesi
![]()
FFU İçin Ana Özellikler
| Boyutlar (U×G×Y) | 1175×575×350mm,1175×875×350mm,1175×575×350mm,Özelleştirilmiş. |
| Hava Hızı | 0.45m/s |
| Filtre | HEPA≥99.995%@0.3 mikron veya ULPA≥99.995%@0.12 mikron |
| Gürültü | ≤65db |
| Güç | 220V,50Hz |
| Malzeme | SS304/Toz Boyalı Galvanizli Çelik |
| Kontrolcü | Hız ayarlayıcı/Hız Göstergesi |
Özelliklere Genel Bakış
- Yüksek Verimli Hava Filtrasyonu ve Arıtma
- Kararlı Tek Yönlü Hava Akış Alanı Oluşturma
- Modüler ve Esnek Kombine Hava Beslemesi
- Temiz Oda Basınç Farkı Dengesini Koruma
- Sistem Enerji Tüketimini ve İşletme Maliyetlerini Azaltma
- Özel Senaryolarda Çevresel Kontrole Uyum Sağlama
Ürün Açıklaması
![]()
- HEPA filtre: HEPA filtreler, yüksek verimli filtrasyon ve zorunlu hava taşıma arasındaki ideal sinerjiyi temsil eder.
- Kollar: kollar, hem kurulum hem de bakım işlemleri sırasında gelişmiş güvenliği, operasyonel kolaylığı ve prosedürel güvenilirliğiresmileştirir.
- Güvenlik ağı: Temiz oda kontrolünde reaktif risk yanıtından proaktif risk yönetimine bu geçiş, çevresel sapmalar nedeniyle toplu kayıp, geri çağırma veya kesinti olasılığını büyük ölçüde azaltır, yüksek değerli üretim için kritik istikrar ve güvenilirlik sağlar.Ayarlanabilir düğme:
- Bu ince ayar yeteneği, mühendislere ve operasyon personeline gelişmiş esneklik kazandırır, karmaşık, dinamik gerçek dünya gereksinimlerine daha hassas, ekonomik bir yanıt sağlar ve böylece optimum ve sağlam temiz oda performansı sağlar. İlgili Ürünler
Şirket Profili
Temiz oda sistemi ve temiz oda ürünleri konusunda lider bir tedarikçi olarak SHP, hem teknik uzmanlığı hem de üst düzey müşteri hizmetleri ile gurur duyan bir kuruluştur. SHP, özellikle ilaç, biyoteknoloji ve mikroelektronik temiz odaları için özel olarak tasarlanmış müşteri gereksinimlerini karşılamak üzere Temiz Oda Çözümleri sunmaktadır. Ayrıca duvar paneli, kapı ve pencere ve bir dizi temiz oda ekipmanı dahil olmak üzere bir dizi Temiz Oda ürünü de sağlıyoruz.
![]()
ISO 9001:2015 sertifikalı bir kuruluş olarak, müşteri hizmetleri programlarımızı sürekli olarak iyileştirmeye ve ürün kalitesi kriterlerinizi karşılamaya veya aşmaya kararlıyız. Kapsamlı müşteri çözümü tekliflerimiz, ürünlerde mükemmellik ve onlarca yıllık teknik uzmanlığımızla, SHP'nin uygulamanız için en iyisini karşılayabileceğinden eminiz.
Sertifikamız
Müşteri Fotoğrafları
![]()
Paketleme ve Nakliye
![]()
SSS
![]()
S1: Şirketiniz nerede?
C1: Şirketimiz Suzhou Şehri'nde, Şanghay'a yakındır. PVG Havaalanı'na 1,5 saatlik sürüş mesafesindedir.
S2: Bir üretici misiniz yoksa ticaret şirketi misiniz? Sizden ne satın alabilirim?
C2: Biz üreticiyiz. Temiz oda projeleri, hava duşları, FFU'lar, geçiş kutuları, dozaj odaları, laminer akışlı davlumbazlar ve tezgahlar, AHU'lar ve sızdırmaz kapı ve pencereler üzerine odaklanıyoruz.
S3: Teslimat süreniz ne zaman?
C3: Temiz oda projeniz AHU içeriyorsa, teslimat süresi 35 gündür. AHU'suz ürün satın alırsanız, teslimat süresi 10 gündür.
S4: Garanti süreniz ne kadar? Ne tür satış sonrası hizmet sunabilirsiniz?
C4: Garanti süremiz projenin tamamlanmasından sonra iki yıldır. Garanti süresi boyunca herhangi bir sorun olursa, değiştireceğiz. Eğer başa çıkamazsanız, mühendisimizi ücretsiz olarak çözmesi için göndereceğiz.
S5: Temiz oda validasyonu yapabilir misiniz?
C5: Evet, DQ, IQ, OQ ve PQ belgeleri sunabiliriz. Hala şişman ve oturuyor. Ürün kullanım kılavuzu, bakım kılavuzu ve eksiksiz bir temiz oda çizimi seti.
S6: Avantajlarınız nelerdir?
C6: Size teknik destek sağlamak için 12 kıdemli temiz oda ve HVAC mühendisinden oluşan eksiksiz bir teknik ekibimiz var. Çin ve yurt dışında 2.100'den fazla temiz oda projesini tamamladık. Japonya, Endonezya, Tayland, Bangladeş, Hindistan, Kuzey Makedonya, Suudi Arabistan, Yemen, Rusya, Moldova, İsviçre, Norveç, Birleşik Krallık, İspanya, Fransa, Belçika, Kuveyt, Tunus, Mauritius, Sri Lanka, Moğolistan, Filipinler, Nepal, Sudan, Somali, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, Cezayir, Mısır, Singapur ve Amerika Birleşik Devletleri gibi.