Jednostka filtrująca wentylator Hepa FFU z zaawansowanym systemem filtracji
| Nazwa marki: | SHP |
| Numer modelu: | dostosowane |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | $400.00/sets 1-4 sets |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | ≥1 zestaw |
Czyste pomieszczenie HEPA FFU
,Jednostka filtrów wentylatorów FFU w czystym pomieszczeniu
,dostosowany rozmiar hepa ffu
Przegląd produktu ¢Prześcig pomieszczeń czystego Hepa FFU Fan Filter Unit z zaawansowanym systemem filtracji
![]()
Główna specyfikacja FFU
| Wymiary ((L×W×H) | 1175x575x350mm, 1175x875x350mm, 1175x575x350mm, na zamówienie. |
| Prędkość powietrza | 0.45m/s |
| Filtr | HEPA≥99,995%@0,3 mikrona lub ULPA≥99,995%@0,12 mikrona |
| Hałas | ≤ 65 dB |
| Władza | 220V,50Hz |
| Materiał | SS304/Powder Coated Galvanized Steel |
| Kontroler | Zmiennik prędkości |
Wykres
- Wysokiej wydajności filtracja i oczyszczanie powietrza
- Ustanowienie stabilnego pola przepływu powietrza w jednym kierunku
- Modułowe i elastyczne połączone zasilanie powietrzem
- Utrzymanie równowagi różnicy ciśnienia w pomieszczeniu czystej
- Zmniejszenie zużycia energii i kosztów eksploatacji systemu
- Przystosowanie się do kontroli środowiska w szczególnych sytuacjach
Opis produktów
![]()
- Filtr HEPA:Filtry HEPA stanowią idealną synergię między wysoką wydajnością filtracji a przymusowym przewozem powietrza.
- Ręczniki:Rękawice formalizujązwiększone bezpieczeństwo, wygodność operacyjna i niezawodność proceduralnazarówno podczas instalacji, jak i podczas prac konserwacyjnych.
- Sieć bezpieczeństwa:Ta zmianareakcyjna reakcja na ryzykodoproaktywne zarządzanie ryzykiemW przypadku kontroli w czystych pomieszczeniach drastycznie zmniejsza prawdopodobieństwo utraty partii, wycofania lub przestojów spowodowanych odchyleniami środowiskowymi, zapewniając krytyczną stabilność i niezawodność w produkcji o wysokiej wartości.
- Głowica regulowana Ta możliwość precyzyjnego dostosowywania umożliwia inżynierom i personelowi operacyjnemu większą elastyczność, umożliwiając dokładniejszą, bardziej ekonomiczną reakcję na złożone,dynamiczne wymagania rzeczywiste, zapewniając w ten sposób optymalną i solidną wydajność pomieszczeń czystego.
Produkty pokrewne
Profil przedsiębiorstwa
![]()
Jako wiodący dostawca systemów czystych pomieszczeń i produktów czystych pomieszczeń, SHP jest organizacją, która jest dumna zarówno z wiedzy technicznej, jak i obsługi klienta na najwyższym poziomie.SHP oferuje rozwiązania Cleanroom, aby spełnić szczególne wymagania naszych klientów specjalizujących się w farmaceutycznej,biotechnologii i czystych pomieszczeń mikroelektronicznych. Dostarczamy również szereg produktów czystych pomieszczeń, w tym panele ścienne, drzwi i okna oraz szereg sprzętu czystych pomieszczeń.
Jako organizacja posiadająca certyfikat ISO 9001:2015, jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszych programów obsługi klienta, spełniając lub przekraczając kryteria jakości produktów.Dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom dla klientów, doskonałość w produktach i wieloletnie doświadczenie techniczne, jesteśmy przekonani, że SHP może najlepiej dopasować się do Twojej aplikacji.
Nasza certyfikacja
![]()
Zdjęcia klientów
![]()
Opakowanie i wysyłka
![]()
Częste pytania
Q1: Gdzie jest pańska firma?
Nasza firma znajduje się w Suzhou, blisko Szanghaju, 1,5 godziny jazdy od lotniska PVG.
Q2: Czy jesteś producentem lub firmą handlową? Co mogę kupić od Ciebie?
Odpowiedź: Jesteśmy producentami, koncentrujemy się na projektach czystych pomieszczeń, pryszniców powietrznych, FFU, poprzez pudełka, pomieszczenia dozowania, laminowe kaptury i ławki przepływowe, AHU i uszczelnione drzwi i okna.
Q3: Kiedy jest czas dostawy?
Odpowiedź: Jeśli projekt czystych pomieszczeń obejmuje AHU, czas dostawy wynosi 35 dni.
Q4: Jak długi jest okres gwarancji? Jakiego rodzaju usługę posprzedażną możesz zaoferować?
A4: Nasz okres gwarancji wynosi dwa lata od zakończenia projektu. W okresie gwarancji, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, zastąpimy go.Wyślemy inżyniera, żeby to rozwiązał za darmo..
P5:Czy możecie przeprowadzić walidację czystych pomieszczeń?
A5: Tak, możemy zaoferować filmy dokumentalne DQ, IQ, OQ i PQ. Ciągle tłusty i siedzący. Podręcznik obsługi produktu, przewodnik obsługi i komplet rysunków czystych pomieszczeń.
P6: Jakie są Twoje zalety?
A6: Mamy kompletny zespół techniczny składający się z 12 starszych inżynierów czystych pomieszczeń i HVAC, aby zapewnić Ci wsparcie techniczne..Takie jak Japonia, Indonezja, Tajlandia, Bangladesz, Indie, Macedonia Północna, Arabia Saudyjska, Jemen, Rosja, Mołdawia, Szwajcaria, Norwegia, Zjednoczone Królestwo, Hiszpania, Francja, Belgia, Kuwejt, Tunezja,Mauritius, Sri Lanka, Mongolia, Filipiny, Nepal, Sudan, Somalilandia, Australia, Nowa Zelandia, Kanada, Algieria, Egipt, Singapur i Stany Zjednoczone.