Makine Tamir Atölyeleri İçin Mühendislik Temiz Oda FFU HEPA Fan Filtre Ünitesi
| Marka Adı: | SHP |
| Model Numarası: | özelleştirilmiş |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | $400.00/sets 1-4 sets |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ≥1 takım |
temiz oda fanı hepa filtre ünitesi
,Temiz oda Hepa Fan Filtre Birimi
,ffu fanı hepa filtre ünitesi
Ürün Genel Görünümü Makine Tamirhaneleri için Temiz Oda Mühendisliği Tasarımı HEPA Fan Filtre Birimi
![]()
FFU için ana özellik
| Boyutlar ((L×W×H) | 1175×575×350mm, 1175×875×350mm, 1175×575×350mm, özel. |
| Hava Hızı | 0.45m/s |
| Filtre | HEPA≥99.995%@0.3mikron veya ULPA≥99.995%@0.12mikron |
| Gürültü | ≤ 65dB |
| Güç | 220V,50Hz |
| Malzeme | SS304 / Tozla kaplanmış galvanizli çelik |
| Kontrolör | Hız ayarlayıcısı/Hız göstergesi |
Bir Bakış
- Çekirdek Temizleme Fonksiyonu
- Hava akışı örgütlenmesi ve yeniden dolaşım fonksiyonu
- Çevre Kontrolü ve Bakım Fonksiyonu
- Sistem ve Operasyonel Avantajlar
Ürün Tanımı
![]()
- HEPA filtresi:HEPA filtreleri, yüksek verimli filtrasyon ve zorlu hava taşımacılığı arasındaki ideal sinerjiyi temsil eder.
- Tutaklar:Elleri resmileştir.Geliştirilmiş güvenlik, operasyonel kolaylık ve prosedür güvenilirliğiHem kurulum hem de bakım işlemleri sırasında.
- Güvenlik ağı:Bu değişimReaktif risk tepkisi...ya daproaktif risk yönetimiTemiz oda kontrolünde, çevresel sapmalardan kaynaklanan parti kaybı, geri çağırma veya duraklama olasılığını önemli ölçüde azaltır ve yüksek değerli üretim için kritik istikrar ve güvenilirlik sağlar.
- Düzenlenebilir düğme: Bu ince ayarlama yeteneği, mühendislere ve operasyon personeline daha fazla esneklik kazandırır ve karmaşık,dinamik gerçek dünya gereksinimleri, böylece en iyi ve sağlam temiz oda performansını sağlamak.
İlgili Ürünler
Şirket Profili
![]()
Temiz oda sistemi ve temiz oda ürünlerinin önde gelen tedarikçisi olarak, SHP hem teknik uzmanlığı hem de yeni seviye müşteri hizmetleri ile gurur duyan bir kuruluştur.SHP, müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için tıp alanında uzmanlaşmış Temiz Oda Çözümleri sunar.Ayrıca, duvar paneli, kapı ve pencere ve bir dizi temiz oda ekipmanını içeren bir dizi temiz oda ürünü sunuyoruz.
ISO 9001:2015 sertifikalı bir kuruluş olarak, müşteri hizmet programlarımızı sürekli olarak geliştirmeye ve aynı zamanda ürün kalitesi kriterlerini karşılamaya ya da aşmaya kararlıyız.Kapsamlı müşteri çözümü tekliflerimizleÜrünlerdeki mükemmellik ve onlarca yıllık teknik uzmanlık, SHP'nin uygulamanıza en iyi şekilde uyabileceğinden eminiz.
Müşterilerimiz
![]()
Müşteri Fotoğrafları
![]()
Ambalaj ve Nakliye
![]()
Sık Sorulan Sorular
S1: Şirketiniz nerede?
A1: Şirketimiz, Şangay'a yakın Suzhou şehrinde yer almaktadır. PVG Havaalanı'ndan 1,5 saatlik bir sürüş mesafesindedir.
S2: Bir üretici veya ticaret şirketi misiniz? Sizden ne satın alabilirim?
A2: Biz üreticiler. Temiz oda projeleri, hava duşları, FFU'lar, kutular, dozlama odaları, laminer akış kapakları ve banklar, AHU'lar ve mühürlü kapılar ve pencereler üzerine odaklanıyoruz.
S3: Teslimat süreniz ne zaman?
C3: Temiz oda projeniz AHU'yu içerirse teslimat süresi 35 gündür.
S4: Garanti süreniz ne kadar? Ne tür bir satış sonrası hizmet sunabilirsiniz?
A4: Garanti süremiz proje tamamlandıktan sonra iki yıldır. Garanti süresi boyunca, herhangi bir sorun varsa, değiştiririz. Eğer onu idare edemiyorsanız,Bunu çözmek için bir mühendis göndereceğiz..
S5: Temiz oda doğrulama yapabilir misiniz?
A5: Evet, DQ, IQ, OQ ve PQ belgesellerini sunabiliriz. Hala şişman ve oturan. Ürün kullanım kılavuzu, bakım kılavuzu ve tam bir temiz oda çizimleri seti.
S6: Avantajlarınız nelerdir?
A6: size teknik destek sağlamak için 12 üst düzey temiz oda ve HVAC mühendislerinden oluşan tam bir teknik ekibimiz var. Çin ve yurtdışında 2.100'den fazla temiz oda projesini tamamladık.Örneğin Japonya, Endonezya, Tayland, Bangladeş, Hindistan, Kuzey Makedonya, Suudi Arabistan, Yemen, Rusya, Moldova, İsviçre, Norveç, Birleşik Krallık, İspanya, Fransa, Belçika, Kuveyt, Tunus,Mauritius, Sri Lanka, Moğolistan, Filipinler, Nepal, Sudan, Somaliland, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, Cezayir, Mısır, Singapur ve ABD.