Filtre HEPA FFU FCU Temiz Oda Tavanı İçin Laminer Akış Kapusu 99.99% 0.3um
| Marka Adı: | SHP |
| Model Numarası: | özelleştirilmiş |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | $400.00/sets 1-4 sets |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ≥1 takım |
Filtreleme %99.99
,Endüstriyel fan ve filtre birimi 0.3um
,GMP hepa
Ürün Genel Bakışı —HEPA Filtreli FFU, Laminer Akışlı Davlumbazda Temiz Oda Tavanı İçin %99,99 0,3um
![]()
FFU Ana Özellikleri
| Boyutlar (U×G×Y) | 1175×575×350mm,1175×875×350mm,1175×575×350mm,Özelleştirilmiş. |
| Hava Hızı | 0,45m/s |
| Filtre | HEPA≥%99,995@0,3 mikron veya ULPA≥%99,995@0,12 mikron |
| Gürültü | ≤65db |
| Güç | 220V,50Hz |
| Malzeme | SS304/Toz Boyalı Galvanizli Çelik |
| Kontrolcü | Hız ayarlayıcı/Hız göstergesi |
Tipler
- Tavana Monte FFU
Hava üstten çekilir ve filtrelendikten sonra dikey olarak aşağı verilir. Temiz odalarda en yaygın FFU türüdür, çoğu genel temiz oda uygulaması için uygundur.
- Yan Monte FFU
Hava yandan çekilir ve filtrelendikten sonra dikey olarak verilir. Tavan alanı sınırlı olduğunda veya hava akış yönü için özel gereksinimler olduğunda tasarlanmıştır.
- Yere Monte FFU
Hava zeminden çekilir ve filtrelendikten sonra yukarı verilir. Toz çökeltisinin önlenmesi gereken senaryolar için idealdir, örneğin bazı hassas işleme atölyeleri.
Ürün Açıklaması
![]()
- HEPA filtre:HEPA filtreler, yüksek verimli filtreleme ve zorunlu hava taşıma arasındaki ideal sinerjiyi temsil eder.
- Kollar:kollar, hem kurulum hem de bakım işlemleri sırasında güvenliği, operasyonel kolaylığı ve prosedürel güvenilirliği artırır.Güvenlik ağı:Temiz oda kontrolünde reaktif risk yanıtından proaktif risk yönetimine bu geçiş, çevresel sapmalar nedeniyle parti kaybı, geri çağırma veya kesinti olasılığını büyük ölçüde azaltır, yüksek değerli üretim için kritik istikrar ve güvenilirlik sağlar.
- Ayarlanabilir düğme:Bu ince ayar yeteneği, mühendisleri ve operasyon personelini gelişmiş esneklikle güçlendirerek, karmaşık, dinamik gerçek dünya gereksinimlerine daha hassas, ekonomik bir yanıt sağlar - böylece optimum ve sağlam temiz oda performansı sağlar.İlgili ÜrünlerŞirket ProfiliTemiz oda sistemi ve temiz oda ürünlerinin önde gelen tedarikçisi olarak SHP, hem teknik uzmanlığı hem de üst düzey müşteri hizmetleri ile gurur duyan bir kuruluştur. SHP, ilaç, biyoteknoloji ve mikroelektronik temiz odalar için özel olarak tasarlanmış müşteri gereksinimlerini karşılamak üzere Temiz Oda Çözümleri sunmaktadır. Ayrıca duvar paneli, kapı ve pencere ve bir dizi temiz oda ekipmanı dahil olmak üzere çeşitli Temiz Oda ürünleri de sağlıyoruz.ISO 9001:2015 sertifikalı bir kuruluş olarak, ürün kalitesi kriterlerinizi karşılarken veya aşarken müşteri hizmetleri programlarımızı sürekli iyileştirmeye kararlıyız. Kapsamlı müşteri çözümü tekliflerimiz, ürünlerde mükemmellik ve onlarca yıllık teknik uzmanlığımızla, SHP'nin uygulamanız için en iyisini karşılayabileceğinden eminiz.
- Sertifikalarımız Müşterilerimiz
SSS
S1: Şirketiniz nerede?
![]()
A1: Şirketimiz Suzhou Şehri'nde, Şanghay'a yakındır. PVG Havaalanı'na 1,5 saatlik sürüş mesafesindedir.
S2: Üretici misiniz yoksa ticaret şirketi misiniz? Sizden ne satın alabilirim?
A2: Biz üreticiyiz. Temiz oda projeleri, hava duşları, FFU'lar, geçiş kutuları, dozaj odaları, laminer akışlı davlumbazlar ve banklar, AHU'lar ve sızdırmaz kapı ve pencereler üzerine odaklanıyoruz.
![]()
S3: Teslimat süreniz ne zaman?
![]()
A3: Temiz oda projeniz AHU içeriyorsa, teslimat süresi 35 gündür. AHU'suz ürün satın alırsanız, teslimat süresi 10 gündür.
S4: Garanti süreniz ne kadar? Ne tür satış sonrası hizmet sunabilirsiniz?
A4: Garanti süremiz projenin tamamlanmasından sonra iki yıldır. Garanti süresi boyunca herhangi bir sorun olursa, değiştireceğiz. Eğer başa çıkamazsanız, ücretsiz olarak çözmek için bir mühendis göndereceğiz.
S5: Temiz oda validasyonu yapabilir misiniz?
A5: Evet, DQ, IQ, OQ ve PQ belgeleri sunabiliriz. Hala yağlı ve oturuyor. Ürün kullanım kılavuzu, bakım kılavuzu ve eksiksiz bir temiz oda çizimleri seti.
S6: Avantajlarınız nelerdir?
A6: Size teknik destek sağlamak için 12 kıdemli temiz oda ve HVAC mühendisinden oluşan eksiksiz bir teknik ekibimiz var. Çin ve yurt dışında 2.100'den fazla temiz oda projesi tamamladık. Japonya, Endonezya, Tayland, Bangladeş, Hindistan, Kuzey Makedonya, Suudi Arabistan, Yemen, Rusya, Moldova, İsviçre, Norveç, Birleşik Krallık, İspanya, Fransa, Belçika, Kuveyt, Tunus, Mauritius, Sri Lanka, Moğolistan, Filipinler, Nepal, Sudan, Somali, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, Cezayir, Mısır, Singapur ve Amerika Birleşik Devletleri gibi.