Filtr HEPA FFU FCU dla sufitów pomieszczeń czystego
| Nazwa marki: | SHP |
| Numer modelu: | dostosowane |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | $400.00/sets 1-4 sets |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | ≥1 zestaw |
filtr fcu 99
,99%
,Przemysłowa jednostka wentylatora i filtra 0.3um
Przegląd produktu ——Filtr HEPA FFU do sufitu pomieszczenia czystego w komorze laminarnym przy 99,99% 0,3um
![]()
Główna specyfikacja FFU
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 1175x575x350mm, 1175x875x350mm, 1175x575x350mm, na zamówienie. |
| Prędkość powietrza | 0,45 m/s |
| Filtr | HEPA≥99,995%@0,3 mikrona lub ULPA≥99,995%@0,12 mikrona |
| Hałas | ≤65db |
| Moc | 220V, 50Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna SS304/stal galwanizowana malowana proszkowo |
| Kontroler | Regulator prędkości/wskaźnik prędkości |
Typy
- FFU montowana na suficie
Powietrze jest zasysane od góry i dostarczane pionowo w dół po filtracji. Jest to najczęstszy typ FFU w pomieszczeniach czystych, odpowiedni do większości ogólnych zastosowań w pomieszczeniach czystych.
- FFU montowana z boku
Powietrze jest zasysane z boku i dostarczane pionowo po filtracji. Jest przeznaczona do zastosowań z ograniczoną przestrzenią sufitową lub specyficznymi wymaganiami dotyczącymi kierunku przepływu powietrza.
- FFU montowana na podłodze
Powietrze jest zasysane z podłogi i dostarczane w górę po filtracji. Jest idealna do scenariuszy, w których należy zapobiegać osadzaniu się kurzu, takich jak niektóre warsztaty obróbki precyzyjnej.
Opis produktów
![]()
- Filtr HEPA: Filtry HEPA stanowią idealną synergię między wysokowydajną filtracją a wymuszonym przepływem powietrza.
- Uchwyty: uchwyty formalizują zwiększone bezpieczeństwo, wygodę obsługi i niezawodność proceduralną zarówno podczas instalacji, jak i konserwacji.
- Siatka zabezpieczająca: To przejście od reaktywnego reagowania na ryzyko do proaktywnego zarządzania ryzykiem w kontroli pomieszczeń czystych drastycznie zmniejsza prawdopodobieństwo utraty partii, wycofań lub przestojów spowodowanych odchyleniami środowiskowymi, zapewniając krytyczną stabilność i niezawodność dla produkcji o wysokiej wartości.
- Pokrętło regulacyjne: Ta możliwość precyzyjnego dostrajania umożliwia inżynierom i personelowi operacyjnemu zwiększoną elastyczność, umożliwiając bardziej precyzyjną i ekonomiczną reakcję na złożone, dynamiczne wymagania świata rzeczywistego—zapewniając w ten sposób optymalną i solidną wydajność pomieszczenia czystego.
Produkty powiązane
Profil firmy
![]()
Jako wiodący dostawca systemów i produktów do pomieszczeń czystych, SHP jest organizacją, która szczyci się zarówno wiedzą techniczną, jak i doskonałą obsługą klienta. SHP oferuje rozwiązania dla pomieszczeń czystych spełniające specyficzne wymagania naszych klientów, specjalizując się w pomieszczeniach czystych dla farmacji, biotechnologii i mikroelektroniki. Oferujemy również szereg produktów do pomieszczeń czystych, w tym panele ścienne, drzwi i okna oraz serię urządzeń do pomieszczeń czystych.
Jako organizacja posiadająca certyfikat ISO 9001:2015, zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia naszych programów obsługi klienta, jednocześnie spełniając lub przekraczając kryteria jakości produktów. Dzięki naszym kompleksowym ofertom rozwiązań dla klientów, doskonałości produktów i wieloletniemu doświadczeniu technicznemu, jesteśmy przekonani, że SHP może najlepiej dopasować się do Państwa zastosowania.
Nasze certyfikaty
![]()
Nasi klienci
![]()
FAQ
P1: Gdzie znajduje się Państwa firma?
A1: Nasza firma znajduje się w mieście Suzhou, w pobliżu Szanghaju. Jest to 1,5 godziny jazdy od lotniska PVG.
P2: Czy jesteście producentem czy firmą handlową? Co mogę u Was kupić?
A2: Jesteśmy producentami. Koncentrujemy się na projektach pomieszczeń czystych, śluzach powietrznych, FFU, skrzynkach przejściowych, pomieszczeniach dozujących, komorach i stołach laminarnych, AHU oraz drzwiach i oknach hermetycznych.
P3: Kiedy jest Państwa czas dostawy?
A3: Jeśli Państwa projekt pomieszczenia czystego obejmuje AHU, czas dostawy wynosi 35 dni. Jeśli kupują Państwo towary bez AHU, czas dostawy wynosi 10 dni.
P4: Jak długi jest Państwa okres gwarancji? Jakiego rodzaju obsługę posprzedażną mogą Państwo zaoferować?
A4: Nasz okres gwarancji wynosi dwa lata po zakończeniu projektu. W okresie gwarancji, w przypadku wystąpienia problemów, wymienimy produkt. Jeśli nie będą Państwo w stanie sobie z tym poradzić, wyślemy inżyniera, który rozwiąże problem bezpłatnie.
P5: Czy mogą Państwo przeprowadzić walidację pomieszczenia czystego?
A5: Tak, możemy zaoferować dokumentację DQ, IQ, OQ i PQ. Nadal tłuszcz i siedzenie. Instrukcja obsługi produktu, przewodnik konserwacji i kompletny zestaw rysunków pomieszczenia czystego.
P6: Jakie są Państwa zalety?
A6: Posiadamy kompletny zespół techniczny składający się z 12 starszych inżynierów ds. pomieszczeń czystych i HVAC, którzy zapewniają Państwu wsparcie techniczne. Zrealizowaliśmy ponad 2100 projektów pomieszczeń czystych w Chinach i za granicą. Takich jak Japonia, Indonezja, Tajlandia, Bangladesz, Indie, Macedonia Północna, Arabia Saudyjska, Jemen, Rosja, Mołdawia, Szwajcaria, Norwegia, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Belgia, Kuwejt, Tunezja, Mauritius, Sri Lanka, Mongolia, Filipiny, Nepal, Sudan, Somaliland, Australia, Nowa Zelandia, Kanada, Algieria, Egipt, Singapur i Stany Zjednoczone.